Анонс: Kyiv Medical Law School

24 травня 2015 року, м. Київ

Шановні студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у Школі з медичного права, яка відбудеться в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» 24 травня 2015 року.

Тема медичного права є надзвичайно актуальною. Розвиток й ускладнення медичної діяльності та її законодавчого регулювання, контроль якості медичної допомоги, несприятливі наслідки медичного втручання, підвищення правової культури населення, яке все частіше прагне захистити свої права в області медицини, — ось далеко не повний перелік обставин, що обумовлюють важливість цієї галузі права.

Організатори заходу:

Локальний осередок Ліги студентів Асоціації правників України в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Місце проведення заходу:

вул. Григорія Сковороди 2, Національний університет «Києво-Могилянська академія», 1 корпус, аудиторія 1-217 (2 поверх)

Формат заходу:

Захід розрахований на один день, протягом якого учасники матимуть унікальну можливість прослухати серію майстер-класів від найкращих експертів у сфері медичного права, яким кожен з учасників зможе поставити питання, які їх найбільше цікавлять.

Партнери заходу:

ЮФ «Marchenko Danevych»

ЮФ «Правовий Альянс»

Участь у заході:

До участі у заході запрошуються студенти 1-6 курсів.

Для участі в заході потрібно до 23:59 год 22 травня 2015 року заповнити аплікаційну форму за посиланням.

Після реєстрації Вам на пошту буде надісланий лист із підтвердженням реєстрації та реквізити для оплати.

Фінансові аспекти:

Базова вартість участі у Школі становить:

  • для членів Ліги студентів АПУ — 50 грн;
  • для інших учасників — 80 грн.

 Кава-брейки та корисний роздатковий матеріал гарантовано!

Реєстраційний внесок сплачується у відповідності до спеціальної інструкції, яка буде надіслана одночасно із підтвердженням участі протягом тижня до початку заходу.

Більш повну інформацію шукайте на сторінці школи Вконтакті.

Контакти оргкомітету:

1. Олексій Хомич, Голова осередку

Тел.: (095) 668-90-02;

E-mail: naukma.ligauba2015@gmail.com

2. Валерія Мельник, Заступник Голови

Тел.: (095) 668-90-02;

3. Марія Шиманович, Медіа-менеджер

Тел.: (095) 772-17-74;

E-mail: shimanovichmary@gmail.com.

Чекаємо на вас!

Читайте ще

13 Фев
Дніпропетровськ: зустріч з Президентом АПУ Денисом Бугаєм, Ігорем Фоміним та Олексієм Савчуком

13 лютого 2015 року активісти Дніпропетровського осередку Ліги студентів Асоціації правників України мали чудову нагоду поспілкуватися з Президентом Асоціації правників України Денисом Бугаєм, з адвокатом, керуючим партнером АО «Українська правнича група» Ігорем Фоміним та з Головою Відділення АПУ у Дніпропетровській області, партнером АО «Ассирія» Олексієм Савчуком. Зустріч відбулася в затишному ресторані «Loft». На початку зустрічі

07 Сен
Анонс: I Західноукраїнський форум Ліги студентів АПУ

Сторінка заходу Вконтакті Реєстрація 20 вересня 2015 року, м. Львів Ліга студентів АПУ запрошує актив Західноукраїнського регіону до участі у I Західноукраїнському форумі Ліги студентів АПУ, який відбудеться 20 вересня 2015 року в старовинному та історичному місті Лева. Метою проведення Форуму є залучення представників усіх напрямків територіальних осередків Західної України для надання практичних порад щодо покращення роботи осередку, ознайомлення

20 Ноя
Київ: проведено майстер-клас з Олександром Мамунею

20 листопада 2014 року відбувся майстер-клас з права інтелектуальної власності у Локальному осередку Ліги студентів АПУ в Інституті міжнародних відносин КНУ. Спікером виступив Олександр Мамуня, випускник юридичного факультету КНУ ім. Шевченка, партнер юридичної фірми Aequo. Під час майстер-класу учасники дізналися про актуальні проблеми регулювання інтелектуальної власності в Україні у зв’язку з підписанням Угоди про асоціацію