Анонс: Kyiv Medical Law School

24 травня 2015 року, м. Київ

Шановні студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у Школі з медичного права, яка відбудеться в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» 24 травня 2015 року.

Тема медичного права є надзвичайно актуальною. Розвиток й ускладнення медичної діяльності та її законодавчого регулювання, контроль якості медичної допомоги, несприятливі наслідки медичного втручання, підвищення правової культури населення, яке все частіше прагне захистити свої права в області медицини, — ось далеко не повний перелік обставин, що обумовлюють важливість цієї галузі права.

Організатори заходу:

Локальний осередок Ліги студентів Асоціації правників України в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Місце проведення заходу:

вул. Григорія Сковороди 2, Національний університет «Києво-Могилянська академія», 1 корпус, аудиторія 1-217 (2 поверх)

Формат заходу:

Захід розрахований на один день, протягом якого учасники матимуть унікальну можливість прослухати серію майстер-класів від найкращих експертів у сфері медичного права, яким кожен з учасників зможе поставити питання, які їх найбільше цікавлять.

Партнери заходу:

ЮФ «Marchenko Danevych»

ЮФ «Правовий Альянс»

Участь у заході:

До участі у заході запрошуються студенти 1-6 курсів.

Для участі в заході потрібно до 23:59 год 22 травня 2015 року заповнити аплікаційну форму за посиланням.

Після реєстрації Вам на пошту буде надісланий лист із підтвердженням реєстрації та реквізити для оплати.

Фінансові аспекти:

Базова вартість участі у Школі становить:

  • для членів Ліги студентів АПУ — 50 грн;
  • для інших учасників — 80 грн.

 Кава-брейки та корисний роздатковий матеріал гарантовано!

Реєстраційний внесок сплачується у відповідності до спеціальної інструкції, яка буде надіслана одночасно із підтвердженням участі протягом тижня до початку заходу.

Більш повну інформацію шукайте на сторінці школи Вконтакті.

Контакти оргкомітету:

1. Олексій Хомич, Голова осередку

Тел.: (095) 668-90-02;

E-mail: naukma.ligauba2015@gmail.com

2. Валерія Мельник, Заступник Голови

Тел.: (095) 668-90-02;

3. Марія Шиманович, Медіа-менеджер

Тел.: (095) 772-17-74;

E-mail: shimanovichmary@gmail.com.

Чекаємо на вас!

Читайте ще

19 Окт
Анонс: Київ — Дискусія «Як встигати вчитись і жити?»

24 жовтня 2015 року, м. Київ Бізнес-тренер Дмитро Вольф, професійний повелитель часу, і директор видавництва «Основи» Дана Павличко, тендітна успішна дівчина, говоритимуть про секрети управління власним графіком. Що важливіше – жорсткий самоконтроль чи збалансований підхід? Дискусія відбудеться: 24 жовтня о 13:00 Місце проведення заходу: FRAT Social Club, новий студентський простір; м. Печерська, вул. Щорса 36-Д. Кількість місць обмежена! За

03 Апр
Анонс: V Всеукраїнська школа з морського права

18-19 квітня 2015 року, м. Одеса Захід, якому немає аналогів! Чому Вам варто зареєструватися на Школу? 1. Особливість тематики: Морське право – галузь права, яка, попри всю актуальність та престижність на ринку юридичних послуг, вивчається тільки в деяких ВНЗ України. Школа з морського права проходить не тільки в портовому місті, а й в єдиному університеті (НУ

07 Мар
Харків: відбулася Школа з податкового права

7 березня 2015 року Харківським осередком Ліги студентів АПУ проведено Школу з податкового права. Захід відбувався в медіацентрі «Время» концерну «АВЕК» і об’єднав близько п’ятдесяти учасників. Розпочинав школу Андрій Фомічов, адвокат, керівник практики податкового права АО «Юскутум» із виступом на тему «Податковий компроміс: ризик для бізнесу». Спікер нагадав про значення таких понять як компроміс, конвертаційні центри, оптимізація, мінімізація,