Анонс: Kyiv Medical Law School

24 травня 2015 року, м. Київ

Шановні студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у Школі з медичного права, яка відбудеться в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» 24 травня 2015 року.

Тема медичного права є надзвичайно актуальною. Розвиток й ускладнення медичної діяльності та її законодавчого регулювання, контроль якості медичної допомоги, несприятливі наслідки медичного втручання, підвищення правової культури населення, яке все частіше прагне захистити свої права в області медицини, — ось далеко не повний перелік обставин, що обумовлюють важливість цієї галузі права.

Організатори заходу:

Локальний осередок Ліги студентів Асоціації правників України в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Місце проведення заходу:

вул. Григорія Сковороди 2, Національний університет «Києво-Могилянська академія», 1 корпус, аудиторія 1-217 (2 поверх)

Формат заходу:

Захід розрахований на один день, протягом якого учасники матимуть унікальну можливість прослухати серію майстер-класів від найкращих експертів у сфері медичного права, яким кожен з учасників зможе поставити питання, які їх найбільше цікавлять.

Партнери заходу:

ЮФ «Marchenko Danevych»

ЮФ «Правовий Альянс»

Участь у заході:

До участі у заході запрошуються студенти 1-6 курсів.

Для участі в заході потрібно до 23:59 год 22 травня 2015 року заповнити аплікаційну форму за посиланням.

Після реєстрації Вам на пошту буде надісланий лист із підтвердженням реєстрації та реквізити для оплати.

Фінансові аспекти:

Базова вартість участі у Школі становить:

  • для членів Ліги студентів АПУ — 50 грн;
  • для інших учасників — 80 грн.

 Кава-брейки та корисний роздатковий матеріал гарантовано!

Реєстраційний внесок сплачується у відповідності до спеціальної інструкції, яка буде надіслана одночасно із підтвердженням участі протягом тижня до початку заходу.

Більш повну інформацію шукайте на сторінці школи Вконтакті.

Контакти оргкомітету:

1. Олексій Хомич, Голова осередку

Тел.: (095) 668-90-02;

E-mail: naukma.ligauba2015@gmail.com

2. Валерія Мельник, Заступник Голови

Тел.: (095) 668-90-02;

3. Марія Шиманович, Медіа-менеджер

Тел.: (095) 772-17-74;

E-mail: shimanovichmary@gmail.com.

Чекаємо на вас!

Читайте ще

21 Авг
Анонс: ІІ Всеукраїнська школа з ІТ-права та інтернет-права

Сторінка заходу Вконтакті Реєстрація Сторінка заходу на Facebook 12-13 вересня 2015 року, м. Одеса Шановні студенти-правники! Запрошуємо вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській школі з ІТ-права та Інтернет-права! Формат заходу: лекції та тренінги для студентів, аспірантів, практикуючих юристів, приватних підприємців та всіх, хто зацікавлений Інтернет правом та пов`язаних з ІТ-сферою дисциплін. Лекторами на школі будуть виступати як практикуючи адвокати

22 Фев
Анонс: Київ — Майстер-клас від Керуючого партнера АО Arzinger Тімура Бондарєва «М&A в англійському праві»

Шановні студенти та молоді правники! Хочете отримати безцінний досвід у сфері юриспруденції від одного з найкращих юристів України? Бажаєте дізнатися секрети створення топової юридичної фірми? Мрієте стати провідним представником юридичного бізнесу? 24 лютого 2016 року на базі Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка буде проведений майстер-клас відомого юриста та керуючого партнера Адвокатського об’єднання Arzinger Тімура Бондарєва на тему Особливостей регулювання

17 Ноя
Чернівці: Круглий стіл «Перспективи реформування вищої освіти в Україні»

17 листопада 2014 року, на юридичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, у Залі Вченої ради, відбувся круглий стіл на тему: «Перспективи реформування вищої освіти в Україні». Захід порадував широком колом експертів у галузі наукової-освітньої діяльності, а саме: Петро Станіславович Пацурківський (д.ю.н., проф. кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права юридичного факультету ЧНУ ім. Ю.