Анонс: Kyiv Medical Law School

24 травня 2015 року, м. Київ

Шановні студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у Школі з медичного права, яка відбудеться в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» 24 травня 2015 року.

Тема медичного права є надзвичайно актуальною. Розвиток й ускладнення медичної діяльності та її законодавчого регулювання, контроль якості медичної допомоги, несприятливі наслідки медичного втручання, підвищення правової культури населення, яке все частіше прагне захистити свої права в області медицини, — ось далеко не повний перелік обставин, що обумовлюють важливість цієї галузі права.

Організатори заходу:

Локальний осередок Ліги студентів Асоціації правників України в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Місце проведення заходу:

вул. Григорія Сковороди 2, Національний університет «Києво-Могилянська академія», 1 корпус, аудиторія 1-217 (2 поверх)

Формат заходу:

Захід розрахований на один день, протягом якого учасники матимуть унікальну можливість прослухати серію майстер-класів від найкращих експертів у сфері медичного права, яким кожен з учасників зможе поставити питання, які їх найбільше цікавлять.

Партнери заходу:

ЮФ «Marchenko Danevych»

ЮФ «Правовий Альянс»

Участь у заході:

До участі у заході запрошуються студенти 1-6 курсів.

Для участі в заході потрібно до 23:59 год 22 травня 2015 року заповнити аплікаційну форму за посиланням.

Після реєстрації Вам на пошту буде надісланий лист із підтвердженням реєстрації та реквізити для оплати.

Фінансові аспекти:

Базова вартість участі у Школі становить:

  • для членів Ліги студентів АПУ — 50 грн;
  • для інших учасників — 80 грн.

 Кава-брейки та корисний роздатковий матеріал гарантовано!

Реєстраційний внесок сплачується у відповідності до спеціальної інструкції, яка буде надіслана одночасно із підтвердженням участі протягом тижня до початку заходу.

Більш повну інформацію шукайте на сторінці школи Вконтакті.

Контакти оргкомітету:

1. Олексій Хомич, Голова осередку

Тел.: (095) 668-90-02;

E-mail: naukma.ligauba2015@gmail.com

2. Валерія Мельник, Заступник Голови

Тел.: (095) 668-90-02;

3. Марія Шиманович, Медіа-менеджер

Тел.: (095) 772-17-74;

E-mail: shimanovichmary@gmail.com.

Чекаємо на вас!

Читайте ще

17 Июн
Анонс: Благодійний аукціон Ліги студентів АПУ

З 03.05.2015 по 18.06.2015 триває Благодійний аукціон побачень, на якому кожен може, зробивши ставку, одягти дітей військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО, та підготувати їх до Дня знань – 01 вересня 2015 року. Ми вирішили кинути виклик коханню, адже всі знають, що саме воно може врятувати життя. Ми вирішили дізнатися, наскільки воно сильне, чи може

24 Фев
Анонс: Гірськолижний тур в Карпати

2 — 7 березня 2015 року, Карпати, гора Плай Шановні студенти! Радо запрошуємо вас провести перші весняні дні у горах з Лігою студентів Асоціації правників України! Гірськолижний комплекс “Плай” розташований у Сколівському районі Львівської області біля селища Плав’є, (траса Київ-Чоп) підніжжя гірського масиву Плай, на висоті 600 метрів над рівнем моря. Для участі у заході необхідно: 1.

13 Ноя
Київ: проведено майстер-клас Романа Лещенка

13 листопада 2014 року в Червоному корпусі КНУ відбувся майстер-клас Романа Лещенка, організований Локальним осередком Ліги студентів АПУ в КНУ ім.Т. Шевченка. Даний захід привернув увагу багатьох студентів з різних університетів, адже фінансово-правове регулювання офшорних механізмів в Україні зацікавило не тільки юристів, а й студентів-економістів. В аудиторії «яблуку ніде було впасти»! Свою розповідь Роман Миколайович