Анонс: Kyiv Medical Law School

24 травня 2015 року, м. Київ

Шановні студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у Школі з медичного права, яка відбудеться в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» 24 травня 2015 року.

Тема медичного права є надзвичайно актуальною. Розвиток й ускладнення медичної діяльності та її законодавчого регулювання, контроль якості медичної допомоги, несприятливі наслідки медичного втручання, підвищення правової культури населення, яке все частіше прагне захистити свої права в області медицини, — ось далеко не повний перелік обставин, що обумовлюють важливість цієї галузі права.

Організатори заходу:

Локальний осередок Ліги студентів Асоціації правників України в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Місце проведення заходу:

вул. Григорія Сковороди 2, Національний університет «Києво-Могилянська академія», 1 корпус, аудиторія 1-217 (2 поверх)

Формат заходу:

Захід розрахований на один день, протягом якого учасники матимуть унікальну можливість прослухати серію майстер-класів від найкращих експертів у сфері медичного права, яким кожен з учасників зможе поставити питання, які їх найбільше цікавлять.

Партнери заходу:

ЮФ «Marchenko Danevych»

ЮФ «Правовий Альянс»

Участь у заході:

До участі у заході запрошуються студенти 1-6 курсів.

Для участі в заході потрібно до 23:59 год 22 травня 2015 року заповнити аплікаційну форму за посиланням.

Після реєстрації Вам на пошту буде надісланий лист із підтвердженням реєстрації та реквізити для оплати.

Фінансові аспекти:

Базова вартість участі у Школі становить:

  • для членів Ліги студентів АПУ — 50 грн;
  • для інших учасників — 80 грн.

 Кава-брейки та корисний роздатковий матеріал гарантовано!

Реєстраційний внесок сплачується у відповідності до спеціальної інструкції, яка буде надіслана одночасно із підтвердженням участі протягом тижня до початку заходу.

Більш повну інформацію шукайте на сторінці школи Вконтакті.

Контакти оргкомітету:

1. Олексій Хомич, Голова осередку

Тел.: (095) 668-90-02;

E-mail: naukma.ligauba2015@gmail.com

2. Валерія Мельник, Заступник Голови

Тел.: (095) 668-90-02;

3. Марія Шиманович, Медіа-менеджер

Тел.: (095) 772-17-74;

E-mail: shimanovichmary@gmail.com.

Чекаємо на вас!

Читайте ще

12 Дек
Миколаїв: проведено майстер-клас з тайм-менеджменту

12 грудня 2014 року Миколаївським осередком Ліги студентів АПУ на базі ВСП Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академія» було проведено майстер-клас з тайм-менеджменту на тему «Професійний і громадянський розвиток майбутнього юриста: як покорити час та простір». Тренерами на майстер-класі були: Олена Бутова — магістр з психології, досвідченний тренет по роботі з молоддю міста

12 Авг
Анонс: Конференція «Успішна виборча кампанія»

14 серпня 2015 року в м. Києві в готелі Radisson Blu Hotel відбудеться конференція «Успішна виборча кампанія». У конференції візьмуть участь провідні політ консультанти, політологи, політтехнологи, політичні психологи, іміджмейкери, соціологи України та зарубіжжя. У форматі дискусійних панелей спікери обговорять найактуальніші питання виборчої кампанії 2015. Також учасники конференції матимуть унікальний шанс перейняти досвід провідних спеціалістів у сфері політтехнологій, адже програма конференції

02 Апр
Анонс: Міжнародна науково–практична конференція «Діяльність органів публічної влади щодо забезпечення стабільності та безпеки суспільства»

Дата проведення: 21-22 травня 2015 р. Місце проведення: м. Суми, Сумський державний університет. Мови конференції: українська, англійська, польська, російська. Формат участі: очна та заочна участь. Умови участі у конференції: для участі у конференції та публікації тез у збірнику матеріалів конференції необхідно до 29 березня 2015 р. надіслати на електронну адресу оргкомітету conferencesumdu@gmail.com файл з тезами