Анонс: Kyiv Medical Law School

24 травня 2015 року, м. Київ

Шановні студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у Школі з медичного права, яка відбудеться в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» 24 травня 2015 року.

Тема медичного права є надзвичайно актуальною. Розвиток й ускладнення медичної діяльності та її законодавчого регулювання, контроль якості медичної допомоги, несприятливі наслідки медичного втручання, підвищення правової культури населення, яке все частіше прагне захистити свої права в області медицини, — ось далеко не повний перелік обставин, що обумовлюють важливість цієї галузі права.

Організатори заходу:

Локальний осередок Ліги студентів Асоціації правників України в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Місце проведення заходу:

вул. Григорія Сковороди 2, Національний університет «Києво-Могилянська академія», 1 корпус, аудиторія 1-217 (2 поверх)

Формат заходу:

Захід розрахований на один день, протягом якого учасники матимуть унікальну можливість прослухати серію майстер-класів від найкращих експертів у сфері медичного права, яким кожен з учасників зможе поставити питання, які їх найбільше цікавлять.

Партнери заходу:

ЮФ «Marchenko Danevych»

ЮФ «Правовий Альянс»

Участь у заході:

До участі у заході запрошуються студенти 1-6 курсів.

Для участі в заході потрібно до 23:59 год 22 травня 2015 року заповнити аплікаційну форму за посиланням.

Після реєстрації Вам на пошту буде надісланий лист із підтвердженням реєстрації та реквізити для оплати.

Фінансові аспекти:

Базова вартість участі у Школі становить:

  • для членів Ліги студентів АПУ — 50 грн;
  • для інших учасників — 80 грн.

 Кава-брейки та корисний роздатковий матеріал гарантовано!

Реєстраційний внесок сплачується у відповідності до спеціальної інструкції, яка буде надіслана одночасно із підтвердженням участі протягом тижня до початку заходу.

Більш повну інформацію шукайте на сторінці школи Вконтакті.

Контакти оргкомітету:

1. Олексій Хомич, Голова осередку

Тел.: (095) 668-90-02;

E-mail: naukma.ligauba2015@gmail.com

2. Валерія Мельник, Заступник Голови

Тел.: (095) 668-90-02;

3. Марія Шиманович, Медіа-менеджер

Тел.: (095) 772-17-74;

E-mail: shimanovichmary@gmail.com.

Чекаємо на вас!

Читайте ще

01 Ноя
Івано-Франківськ: відбувся Дебатний турнір

30-31 жовтня 2014 року на базі Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника відбувся Дебатний турнір в рамках проекту «Студент з ініціативою: вектор енергозбереження». Організаторами турніру стали: Андрій Загороднюк, Валентина Васильєва, Дерев’янко Сергій, Лада Маланій та Михайло Ткач. До активної участі в організації та роботі турніру долучився фандрейзер Івано-Франківського осередку Ліги студентів АПУ Ірина

03 Мар
Анонс:  II Всеукраїнський відкритий дебатний турнір «Маю право»

21-22 березня 2015 року, м. Хмельницький Шановні студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у II Всеукраїнському відкритому дебатному турнірі «Маю право», який відбудеться 21-22 березня 2015 року у місті Хмельницькому на базі Хмельницького університету управління та права. Мета заходу: Активізація та розвиток дебатного руху в місті, області та країні, забезпечення зростання рівня й масовості гри в дебати, забезпечення взаємної підтримки й спільної діяльності дебатних

24 Окт
Анонс: XIV Всеукраїнські судові дебати з цивільного права та процесу імені Станіслава Дністрянського

Сторінка заходу Вконтакті Реєстрація Сторінка заходу на Facebook 28-29 листопада 2015 року, м.Львів Шановні студенти-правники! Запрошуємо вас взяти участь у XIV Всеукраїнських судових дебатах з цивільного права та процесу імені Станіслава Дністрянського. В межах фабули кожна з команд бере участь у судових дебатах. Мета заходу: отримання практичних навичок у сфері цивільного права та процесу. За результатами