Анонс: Kyiv Medical Law School

24 травня 2015 року, м. Київ

Шановні студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у Школі з медичного права, яка відбудеться в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» 24 травня 2015 року.

Тема медичного права є надзвичайно актуальною. Розвиток й ускладнення медичної діяльності та її законодавчого регулювання, контроль якості медичної допомоги, несприятливі наслідки медичного втручання, підвищення правової культури населення, яке все частіше прагне захистити свої права в області медицини, — ось далеко не повний перелік обставин, що обумовлюють важливість цієї галузі права.

Організатори заходу:

Локальний осередок Ліги студентів Асоціації правників України в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Місце проведення заходу:

вул. Григорія Сковороди 2, Національний університет «Києво-Могилянська академія», 1 корпус, аудиторія 1-217 (2 поверх)

Формат заходу:

Захід розрахований на один день, протягом якого учасники матимуть унікальну можливість прослухати серію майстер-класів від найкращих експертів у сфері медичного права, яким кожен з учасників зможе поставити питання, які їх найбільше цікавлять.

Партнери заходу:

ЮФ «Marchenko Danevych»

ЮФ «Правовий Альянс»

Участь у заході:

До участі у заході запрошуються студенти 1-6 курсів.

Для участі в заході потрібно до 23:59 год 22 травня 2015 року заповнити аплікаційну форму за посиланням.

Після реєстрації Вам на пошту буде надісланий лист із підтвердженням реєстрації та реквізити для оплати.

Фінансові аспекти:

Базова вартість участі у Школі становить:

  • для членів Ліги студентів АПУ — 50 грн;
  • для інших учасників — 80 грн.

 Кава-брейки та корисний роздатковий матеріал гарантовано!

Реєстраційний внесок сплачується у відповідності до спеціальної інструкції, яка буде надіслана одночасно із підтвердженням участі протягом тижня до початку заходу.

Більш повну інформацію шукайте на сторінці школи Вконтакті.

Контакти оргкомітету:

1. Олексій Хомич, Голова осередку

Тел.: (095) 668-90-02;

E-mail: naukma.ligauba2015@gmail.com

2. Валерія Мельник, Заступник Голови

Тел.: (095) 668-90-02;

3. Марія Шиманович, Медіа-менеджер

Тел.: (095) 772-17-74;

E-mail: shimanovichmary@gmail.com.

Чекаємо на вас!

Читайте ще

20 Май
Валентин Загарія розповів студентам про умови кар’єрного зростання в юрфірмі

Валентин Загарія розповів студентам про умови кар’єрного зростання в юрфірмі   Лідерство в юридичному бізнесі: вчора, сьогодні, завтра. Майстер-клас на цю тему для членів Ліги студентів Асоціації правників України провів керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Спенсер і Кауфманн» Валентин Загарія.   Вміння розуміти потреби клієнта з півслова й швидко шукати і пропонувати варіанти вирішення проблем, на

10 Июл
Анонс: ІІІ Літній корпоративний з’їзд Ліги студентів АПУ

Реєстрацію на ІІІ Літній корпоративний з’їзд Ліги студентів АПУ  вже відкрито!   Тобі вже набридло моніторити пабліки в соц. мережах? Не знаєш як провести літо з користю? Ми знаємо, що тобі потрібно – ІІІ Літній корпоративний з’їзд Ліги студентів АПУ !   Брюховичі під Львовом чекають на Вас! І Ви звісно запитаєте: «Що?Де?Коли?» А ось що

18 Авг
Анонс: Київ-Львів-Одеса — Школа американського права

Шановні cтуденти!  Ми раді повідомити Вам, що Школа Американського права розпочинає набір слухачів на 2016-2017 рік. У рамках співпраці з Chicago-Kent College of Law (IIT) Ви маєте можливість здобути кваліфікацію «магістр права» — LL.M. Program in U.S., International & Transnational Law — у Чикаго (Сполучені Штати Америки) за один семестр (п’ять місяців) з пропорційно суттєво нижчою вартістю навчання! Або