Анонс: Kyiv Medical Law School

24 травня 2015 року, м. Київ

Шановні студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у Школі з медичного права, яка відбудеться в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» 24 травня 2015 року.

Тема медичного права є надзвичайно актуальною. Розвиток й ускладнення медичної діяльності та її законодавчого регулювання, контроль якості медичної допомоги, несприятливі наслідки медичного втручання, підвищення правової культури населення, яке все частіше прагне захистити свої права в області медицини, — ось далеко не повний перелік обставин, що обумовлюють важливість цієї галузі права.

Організатори заходу:

Локальний осередок Ліги студентів Асоціації правників України в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Місце проведення заходу:

вул. Григорія Сковороди 2, Національний університет «Києво-Могилянська академія», 1 корпус, аудиторія 1-217 (2 поверх)

Формат заходу:

Захід розрахований на один день, протягом якого учасники матимуть унікальну можливість прослухати серію майстер-класів від найкращих експертів у сфері медичного права, яким кожен з учасників зможе поставити питання, які їх найбільше цікавлять.

Партнери заходу:

ЮФ «Marchenko Danevych»

ЮФ «Правовий Альянс»

Участь у заході:

До участі у заході запрошуються студенти 1-6 курсів.

Для участі в заході потрібно до 23:59 год 22 травня 2015 року заповнити аплікаційну форму за посиланням.

Після реєстрації Вам на пошту буде надісланий лист із підтвердженням реєстрації та реквізити для оплати.

Фінансові аспекти:

Базова вартість участі у Школі становить:

  • для членів Ліги студентів АПУ — 50 грн;
  • для інших учасників — 80 грн.

 Кава-брейки та корисний роздатковий матеріал гарантовано!

Реєстраційний внесок сплачується у відповідності до спеціальної інструкції, яка буде надіслана одночасно із підтвердженням участі протягом тижня до початку заходу.

Більш повну інформацію шукайте на сторінці школи Вконтакті.

Контакти оргкомітету:

1. Олексій Хомич, Голова осередку

Тел.: (095) 668-90-02;

E-mail: naukma.ligauba2015@gmail.com

2. Валерія Мельник, Заступник Голови

Тел.: (095) 668-90-02;

3. Марія Шиманович, Медіа-менеджер

Тел.: (095) 772-17-74;

E-mail: shimanovichmary@gmail.com.

Чекаємо на вас!

Читайте ще

15 Апр
Анонс: Dispute Resolution Workshop від АО «Spenser & Kauffmann»

Шановні колеги! Ліга студентів АПУ та АО «Spenser & Kauffmann» запрошують студентів-юристів, а також молодих правників до участі в Dispute Resolution Workshop — 4 сесії, у кожній з яких на прикладі реальних кейсів учасники зможуть: зрозуміти, чому робота судових юристів – це вирішення спорів, а не просто представництво; дізнатися, як обраний спосіб захисту прав та інтересів сторони може

28 Ноя
Дніпропетровськ: проведено «Каву з юристом»

28 листопада 2014 року в одній із найкращих юридичних фірм України – АФ «Династія» — було проведено «Каву з юристом». Даний захід мали можливість відвідати лише 11 студентів юридичних факультетів університетів м. Дніпропетровська, відбір яких проводився за анкетами, які учасники надсилали до АФ «Династія». До проведення «Кави з юристом» долучився Дніпропетровський осередок Ліги студентів Асоціації

17 Июн
Анонс: Благодійна фотосесія Ліги студентів АПУ

20 червня 2015 року, м. Київ Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у Благодійній фотосесії Ліги студентів АПУ і допомогти врятувати життя молодому музиканту, талановитій дівчині Юлії Балан!  Фотосесія відбудеться о 10:30, 20 червня 2015 року, у м. Києві, в Парку Вічної Слави (м. Арсенальна). Вартість участі становить 50 грн.  Для участі заповніть форму за посиланням. Взявши участь