Анонс: Kyiv Medical Law School

24 травня 2015 року, м. Київ

Шановні студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у Школі з медичного права, яка відбудеться в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» 24 травня 2015 року.

Тема медичного права є надзвичайно актуальною. Розвиток й ускладнення медичної діяльності та її законодавчого регулювання, контроль якості медичної допомоги, несприятливі наслідки медичного втручання, підвищення правової культури населення, яке все частіше прагне захистити свої права в області медицини, — ось далеко не повний перелік обставин, що обумовлюють важливість цієї галузі права.

Організатори заходу:

Локальний осередок Ліги студентів Асоціації правників України в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Місце проведення заходу:

вул. Григорія Сковороди 2, Національний університет «Києво-Могилянська академія», 1 корпус, аудиторія 1-217 (2 поверх)

Формат заходу:

Захід розрахований на один день, протягом якого учасники матимуть унікальну можливість прослухати серію майстер-класів від найкращих експертів у сфері медичного права, яким кожен з учасників зможе поставити питання, які їх найбільше цікавлять.

Партнери заходу:

ЮФ «Marchenko Danevych»

ЮФ «Правовий Альянс»

Участь у заході:

До участі у заході запрошуються студенти 1-6 курсів.

Для участі в заході потрібно до 23:59 год 22 травня 2015 року заповнити аплікаційну форму за посиланням.

Після реєстрації Вам на пошту буде надісланий лист із підтвердженням реєстрації та реквізити для оплати.

Фінансові аспекти:

Базова вартість участі у Школі становить:

  • для членів Ліги студентів АПУ — 50 грн;
  • для інших учасників — 80 грн.

 Кава-брейки та корисний роздатковий матеріал гарантовано!

Реєстраційний внесок сплачується у відповідності до спеціальної інструкції, яка буде надіслана одночасно із підтвердженням участі протягом тижня до початку заходу.

Більш повну інформацію шукайте на сторінці школи Вконтакті.

Контакти оргкомітету:

1. Олексій Хомич, Голова осередку

Тел.: (095) 668-90-02;

E-mail: naukma.ligauba2015@gmail.com

2. Валерія Мельник, Заступник Голови

Тел.: (095) 668-90-02;

3. Марія Шиманович, Медіа-менеджер

Тел.: (095) 772-17-74;

E-mail: shimanovichmary@gmail.com.

Чекаємо на вас!

Читайте ще

18 Ноя
Майстер-клас від Катерини ОДАРЧЕНКО

Майстер-клас від Катерини ОДАРЧЕНКО відбудеться 19 листопада о 14:10 год. Завтра у Вас є прекрасна можливість поспілкуватися не просто з чарівною жінкою, а й з відомим, перспективним політологом, засновницею компанії «SIC Group Ukrainе», членом Міжнародної асоціації політичних консультантів (IAPC) — КАТЕРИНОЮ ОДАРЧЕНКО. На майстер-класі Ви дізнаєтеся про те, як: 1) побудувати агітаційну програму; 2) здійснювати

17 Фев
Тернопіль: активісти відвідали Верховну Раду України

Тернополяни завжди займали активну громадянську позицію, тому 17 лютого 2016 року активісти Тернопільського осередку Ліги студентів АПУ відвідали Верховну Раду України за для участі у Парламентських слуханнях «Стан дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України та на території, не контрольованій українською владою в зоні проведення антитерористичної операції»

30 Апр
Анонс: Київ — зустріч з Хенком Доннерсом “Management & Leadership”

Запрошуємо студентів економічних та юридичних спеціальностей на зустріч з Хенком Доннерсом, відомим у Нідерландах фахівцем у податковій галузі, колишнім держслужбовцем, який є радником Кабінету Міністрів України з євроінтеграції, а також консультантом Державної фіскальної служби в Україні. Зустріч відбудеться 30 квітня з 13:20 до 14:40 в КНЕУ (проспект Перемоги 54/1) Тема зустрічі: “Management & Leadership”. Мова зустрічі – англійська. Реєстрація триває до 11:00 30 квітня за