Партнерам

Ліга студентів Асоціації правників України запрошує до співпраці!


Ліга студентів АПУ – молодіжне крило Асоціації правників України, яке об’єднує більше 2000 студентів-правників з понад 86 провідних ВНЗ та 19 регіонів України. Ми – молоде покоління амбітних та обдарованих студентів-юристів, які прагнуть рости і розвиватися професійно та своїми руками творити майбутнє юридичної професії в Україні. Щороку ми динамічно еволюціонуємо, зростаємо як кількісно, так і якісно.


Поряд з проведенням традиційних для Ліги студентів заходів, таких як правничі школи, круглі столи, конференції, практичні майстер-класи, ми запроваджуємо нові формати, охоплюємо ті сфери права, які є такими звичними для юридичного бізнесу, проте фактично не охоплені університетською освітою. Окрім того, ми створюємо платформу для обговорення найактуальніших правових питань, яка є максимально  цікавою та ефективною для студентів і зручною практикуючим юристам.


Ми стрімко розширюємо наші географічні межі. Фактично немає в Україні юридичного факультету, де б не чули про діяльність Ліги студентів і не знали про потужність нашого молодого правничого об’єднання. Монополізувавши студентську юридичну спільноту України, ми нині активно працюємо, розвиваючи координацію з міжнародними організаціями студентів-юристів.


Ліга студентів завжди прагнула до взаємовигідної співпраці з провідними юристами та юридичними компаніями. Пропонуємо Вам зробити свій внесок у формування майбутньої юридичної еліти України та максимально якісних кадрів для Вашої компанії, стверджуючи імідж соціально активної та процвітаючої компанії, а також отримуючи ряд привілеїв партнера Ліги студентів АПУ!


У свою чергу, Ліга студентів цінує та поважає своїх партнерів, забезпечуючи якісний зворотний зв’язок, адже Ви є взірцем для нас, нашими наставниками та вчителями. Прагнучи бути кращими, ми хочемо працювати з найдостойнішими! Ми будемо дуже раді, якщо наші ініціативи зацікавлять Вас!


Співпраця з Лігою студентів АПУ може бути реалізована у наступних формах:
- підтримка Ліги студентів АПУ в якості Генерального партнера річної діяльності;
- підтримка Ліги студентів АПУ в якості Партнера річної діяльності;
- підтримка в якості партнера конкретного заходу Ліги студентів АПУ;
- надання продукції для проведення заходів Ліги студентів АПУ ;
- виступ в якості експерта на заході Ліги студентів АПУ;
- інформаційне партнерство.