Приєднатися

Ні для кого не секрет, як багато студентів-правників кожного року покидають стіни альма-матер, стаючи молодими спеціалістами. Зараз в тебе є реальна можливість набути унікальності серед них! Завдяки участі в Лізі студентів, ти зможеш спілкуватися з провідними практикуючими юристами, одержувати альтернативну юридичну освіту, знайомитися з майбутніми роботодавцями, сповнювати своє резюме яскравими пунктами, вигравати стипендіальні конкурси та проходити стажування в найкращих компаніях!
В Лізі ми набуваємо досвіду й навичок організаторів, керівників, менеджерів проектів, журналістів, командних гравців, лідерів, стратегів, ораторів і багато інших ролей. Завдяки цьому, активісти Ліги досягають успіху не лише в юридичній професії, але й у сфері бізнесу, психології, громадській діяльності. Кожен знаходить для себе справу, від якої в очах світиться вогник натхнення. Ліга студентів – це можливість відкрити в собі нові здібності, знайти своє покликання та реалізувати найсміливіші ідеї!
Іноді важко повірити, що діяльність громадської організації може бути не порожньою формальністю, а нести реальні зміни та соціально значимі результати. Але це так. І красномовніше про це розкажуть запальні відгуки та враження учасників наших заходів, історії успіху активістів та статистика щодо здійснених нами проектів. Реалізуючи соціальні проекти, активісти Ліги навіть рятують життя!
Приєднуйся та отримуй знижки на правничі школи, змагання, дебати Ліги студентів, доступ до ексклюзивних заходів Асоціації правників України, змогу стати учасником стипендіальних конкурсів та пройти стажування, доступні лише членам Ліги студентів Це того варте!
До лав Ліги студентів можна долучитись таким способом:

По-перше

Заповнюй заяву на сайті Асоціації правників України. При заповнені заяви вказуй про прийняття в якості «кандидата в члени Асоціації».

По-друге

Сплачуй вступний внесок за реквізитами АПУ. Розмір вступного внеску для кандидатів у члени АПУ – 50 грн. Розмір щорічного внеску для кандидатів у члени АПУ – 50 грн. (усього 100 грн.)

По-трєте

Зачекай! Протягом місяця Правління АПУ прийме рішення про прийом або відмову у прийомі до АПУ. Датою вступу заявника до АПУ вважається дата прийняття Правлінням рішення про прийом заявника до АПУ.

Останнє

Отримай вітальний пакет кандидата у члени АПУ та усі переваги члена Ліги студентів АПУ!

Більш детальну інформацію про вступ до АПУ - в Положеннях про членство та членські внески або при зверненні до Секретаріату АПУ.

З усіх питань членства звертатися до HR-менеджера
Ел. пошта: hr@ligauba.org.ua

Якщо ти активний, амбітний та цілеспрямований студент-правник, то ми запрошуємо тебе до активу Ліги студентів! У нас ти можеш реалізувати себе у таких сферах:

Центр корпоративних програм

Керівник Центру корпоративних програм займається питаннями членства, комунікації між осередками та всередині команди осередку Ліги студентів. А тому Центр корпоративних програм – це напрямок, за допомогою якого відбувається жива комунікація між членами Ліги студентів АПУ.

Фандрейзинг

Для проведення будь-якого заходу необхідні фінансові та матеріальні ресурси. Фандрейзер - це та людина, яка працює з партнерами (юридичними компаніями, громадськими органзаціями тощо) та домовляється про співпрацю та надання ресурсів для організації заходу. Якщо ти вмієш переконувати та вести ділові переговори, хочеш розширити базу контактів та навчитися спілкуватися з партнерами компаній на рівних - тоді приєднуйся до напрямку!

Медіа

Діяльність Медіа-менеджера пов'язання з інформаційним висвітленням усієї роботи Ліги студентів АПУ. Також це планування, організація та координування прес-секретарів, написання анонсів заходів, їх модерація, написання пост-релізів, взаємодія зі ЗМІ, оповіщення про майбутні події.
Медіа-менеджер посідає визначне місце в діяльності Ліги студентів АПУ та бере участь у розробці та впровадженні комунікаційної стратегії всієї організації.

Міжнародна освіта, міжнародні відносини

Юрист з міжнародним визнанням - чи не про тебе власне будуть так говорити згодом?
Ти не знаєш, з чого почати або ще відкладаєш самовдосконалення на потім?
Не прогав свого часу для розвитку конкурентноздатних здібностей та навичок!
Напрям "Міжнародна освіта, міжнародні відносини" - це креатив, розвиток, розширення кругозору, а також комунікація з іноземними студентами, юристами, вивчення іноземних мов та міжнародного права.

Центр правничої кар'єри

Основною метою діяльності Центру є сприяння працевлаштуванню та проходженню стажування студентів у провідних юридичних установах. Центр є своєрідним містком між юридичними фірмами, державними установами та молодими перспективними правниками.
​Хочеш долучитись до організації проектів особистісного та професійного росту та з перших вуст знати новини юридичного бізнесу та можливості працевлаштування – тоді тобі до Центру правничої кар’єри!

Центр соціальних програм

Тобі не байдужі проблеми інших людей? Хочеш їм допомогти, але не знаєш як? Хочеш зробити свій вклад у розвиток суспільства, але не бачиш дієвих інструментів? Ми допоможемо їх знайти, адже ми запрошуємо до співпраці саме тебе. Ліга студентів на своєму рахунку має безліч успішно реалізованих соціальних проектів, безліч заявок на допомогу та зв’язків, які допоможуть таку допомогу надавати.
Центр соціальних програм - це твоя можливість зруйнувати будь-які межі, познайомитися з неймовірними особистостями та реалізувати себе як активний громадський діяч. Ми надамо тобі найширші можливості для твого розвитку, адже ми чекаємо саме на ТЕБЕ!