Про АПУ

Президент Асоціації правників України
Бугай Денис Володимирович
Адвокат, партнер Юридичної компанії «VB Partners»

Куратор Ліги студентів АПУ
Стельмащук Андрій Васильович
Керуючий партнер АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»

Асоціація правників України (АПУ) – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році з метою об’єднання правників для створення сильної та впливової професійної спільноти, яка би стала потужним голосом правничої громади нашої країни.

 

Асоціація правників України ставить перед собою завдання розвитку юридичної професії, удосконалення законодавства, впровадження етичних стандартів, захисту професійних прав членів АПУ та прав людини загалом.

 

З моменту заснування Асоціація невпинно розширює масштаби своєї діяльності, а також рівень завдань. При такому стрімкому розвитку наша організація спромоглася залишитися на принципових постулатах її діяльності: незалежність, відкритість, аполітичність, демократичність, рівноправність членів тощо.

 

Робота Асоціації правників України побудована на особистій ініціативі та зацікавленості її членів. За десять років роботи ми спромоглися стати найдинамічнішою та найактивнішою організацією правників в Україні, заявили про себе за межами країни та зайняли активну позицію з багатьох питань юридичного життя України.

 

Наразі членами АПУ є близько трьох тисяч правників з усіх регіонів нашої країни, серед яких: юристи, нотаріуси, адвокати, судді, державні службовці, народні депутати та визнані вчені у галузі права. Студентське крило Асоціації правників України, Ліга студентів АПУ, налічує ще понад дві тисячи майбутніх юристів з майже сотні навчальних закладів України.

Пріоритетні напрямки роботи Асоціації:
  • побудова ефективних відносин з державними органами, лобіювання професійних інтересів;
  • активна участь у правничому житті суспільства та новій системі органів адвокатського самоврядування;
  • участь у законотворчому процесі та розробка пропозицій по удосконаленню діючого законодавства;
  • розвиток та активізація діяльності відділень Асоціації правників України в регіонах;
  • розвиток міжнародної співпраці з правничими організаціями світу, проведення виїзних конференцій та зустрічей;
  • захист професійних прав членів АПУ та моніторинг дотримання прав людини;
  • громадський контроль за діяльністю органів державної влади.

Асоціація правників України є членом Міжнародної асоціації юристів (ІВА), підтримує тісні контакти з Радою правничих співтовариств та адвокатур Європи (ССВЕ) та Американською асоціацією юристів (АВА).

 

Асоціація правників України радо вітає всіх однодумців та запрошує приєднуватись до нашої організації, щоб разом втілювати задуми у життя. Сподіваємося, що наші принципи і завдання відповідають вашим уявленням про майбутнє української правничої професії. Приєднуйтесь!