Успішні лігівці

Засновник та Голова Ліги студентів (2005-2006 н. р., 2006-2007 н. р.)
Петров Ярослав
  Громадська діяльність відкриває можливості, певні навички, які по іншому не можна розкрити. Можливість працювати у команді, спілкуватися з різними людьми, розвивати навички. Громадська діяльність допомагає зрозуміти, чого ти дійсно хочеш, чого прагнеш. Саме завдяки Лізі деякі її активісти зрозуміли, що в них є здібності до інших сфер діяльності.
  Засновник та Голова осередку Ліги студентів в АР Крим (2006-2008 рр.)
  Докучаєва Наталія
   Завжди приємно бачити, що організація працює і розвивається. Тому я б хотіла бачити у лавах організації більше яскравих особистостей, кожна з яких обов’язково привнесе у діяльність Ліги ковток свіжого повітря. Організація – це насамперед люди. Тож я бажаю Лізі сильних лідерів та сумлінних виконавців, постійного розвитку, креативних ідей та якісних проектів, міцних традицій та наступництва поколінь.
   в. о. Голови Ліги студентів (2007-2008 н. р.), Голова Ліги студентів (2008-2009 н. р.)
   Михайло Віхляєв

    Для сучасних студентів-юристів Ліга студентів АПУ є ефективним місцем підготовки до подальшого професійного дорослого життя. При цьому рівень позитивного впливу Ліги студентів АПУ на її членів безпосередньо прямо пропорційно залежить від рівня їхнього вкладу в розвиток організації.

    Заступник Голови Ліги студентів (2008-2009 н. р.)
    Сергій Гула

     Громадська діяльність в Лізі мала і має колосальний вплив на моє подальше життя. Той, управлінський досвід, який я здобув у Лізі – дав мені просто фантастичний поштовх для мого подальшого професійного зросту. Досвід комунікації з людьми, побудови команди, створення корпоративного стилю, налагодження контактів з партнерами – це надцінний здобуток, який сильно сприяє подальшій кар’єрі.

     Головний редактор журналу Ліги студентів АПУ "Студент-правник"
     Ірина Сахарук
      Всі ми різні, тому і перспективи для кожного свої. Для когось Ліга – це можливість взяти участь в різноманітних науково-практичних заходах, тим самим поглибивши свої знання у певній сфері. Для інших – це організація, яка дає змогу проявити свої організаторські та лідерські здібності. Крім того, завдяки участі в діяльності Ліги можна розширити коло своїх знайомств, що також дуже важливо для подальшого професійного життя юриста. Мені здається, що Ліга відкриває перспективи для кожного, головне – знати, чого ти прагнеш, і досягати цього власними активними діями.
      Перший Голова Харківського осередку (2007-2009 н. р.), юрист ЮФ “Cameron McKenna”
      Максим Бугай

       Ліга студентів відіграла ключову роль у моєму працевлаштуванні! Завдяки організації лігівського заходу у Харкові із запрошенням юристів із Києва я дізнався про можливості стажування для студентів. Впевнений, що навчаючись на третьому курсі, не наважився написати до топової юридичної компанії, якщо не почув би про такий шанс із вуст керуючого партнера!

       Активіст Київського осередку Ліги студентів (2011-2012 р.р.)
       Станіслав Середа

        Дипломи студентів після закінчення університету мало чим вирізняються один від одного: вони або червоні, або сині – і навіть це зараз, на жаль, не показник. Але досвід та уміння, якими володіє студент, можуть виокремити його з-поміж інших. Робота у Лізі дозволила мені краще розуміти структуру будь-якої організації і основні операційні процеси всередині, а лідерські, управлінські та організаторські здібності, які я розвивав під час роботи у Лізі, дозволяють мені брати участь у визначенні стратегії розвитку Українського центру контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України, у якому я працюю Менеджером з юридичних питань

        Голова Донецького осередку (2007-2009 н. р.)
        Тетяна Селіванова

         Ліга допомагає розширити горизонти в професійному пошуку себе, дає можливість побачити специфіку тих або інших видів професійної діяльності юриста, допомагає зрозуміти, чим хочеш займатися в професійному житті. Особисто я завдяки Лізі студентів побачила багато яскравих прикладів успішних людей, справжніх професіоналів своєї справи, якими ми мріємо стати в майбутньому. Саме завдяки Лізі в мене з’явилася мрія працювати в ЮФ «Василь Кісіль і Партнери». Зараз я дуже задоволена, що ця мрія здійснилася, що я працюю в колі висококваліфікованих фахівців, де кожний член команди є цінністю, де поважаються традиції і досвід.

         Перший Голова Черкаського осередку (2008-2009 н. р.), екс-керівник напрямку «Семінари, конференції, юридичні змагання та конкурси»
         Євген Левицький

          Ліга відкриває перед студентами безліч перспектив, починаючи із вдалого працевлаштування і закінчуючи
          можливістю знайти нових друзів та започаткувати корисні знайомства. Перспективи, що відкриваються перед студентом, який є членом Ліги студентів АПУ, важко переоцінити. Це й участь у всеукраїнських навчальних заходах, зокрема, правничих школах та науково-практичних конференціях, це й можливість отримати практичний досвід у сфері юриспруденції під час стажування у провідних юридичних компаніях країни, це й, безумовно, спілкування зі студентами-правниками, які прогресивно мислять та прагнуть стати не просто юристами, а висококваліфікованими спеціалістами у галузі права.