Цілі та принципи

Об’єднання

Ми прагнемо до єднання студентів-правників юридичних шкіл України в могутню та ефективну організацію, яка є їх правомочним представником у встановленні та налагодженні ефективних зв’язків з адміністраціями освітніх установ, органів влади та інших правозахисних організацій в Україні та за кордоном.

Особистісне зростання

Щорічно ми запрошуємо найкращих спікерів, коучерів та бізнес-тренерів, завдяки яким студенти мають змогу розкрити свій потенціал, розвинути в собі лідерські якості, отримати безцінні життєві поради. Також ми організовуємо безліч заходів, що розвивають необхідні практичні навички управління, тайм-менеджменту, нетворкінгу, публічних виступів тощо.

Знання

Ми дбаємо про підвищення загального рівня правових знань студентів-правників через проведення вебінарів, тренінгів, «круглих столів», семінарів, конференцій, правничих шкіл; налагодження зв’язків з практикуючими юристами України; сприяння поінформованості членів Ліги студентів АПУ щодо новин у професійній сфері/

Соціальна активність

Ми намагаємось активізувати молодь у громадському житті та залучаємо студентську правничу молодь до обговорення питань розвитку юридичної професії; надання можливості членам Ліги студентів реалізувати свої ідеї та проекти у різних сферах; сприяємо обміну досвідом між студентами-правниками вищих навчальних закладів України.

Професійний розвиток

Ми створюємо платформу для спілкування між студентами та практикуючими юристами, молодими правниками та роботодавцями, сприяємо у працевлаштуванні та надаємо безліч кар’єрних можливостей для тих, хто їх шукає.


Державотворення

Ми сприяємо формуванню впливової правової еліти України, становленню України як демократичної держави, розвитку правових реформ в Україні та підвищенню рівня правової культури та правосвідомості населення.